HeyItsMeBraniac - Prijava za osebje

1. **Minecraft ime (Glavni račun na katerem igrate): HeyItsMeBraniac
  2. **Ostala imena (Vsa ki ste jih ali jih se uporabljate): Nisem uporabljal drugih imen…
  3. **Discord (Ime in tag): FaKe_MrKing#8611
  4. **Starost (Vsaj 15+): 15
  5. **Koliko ur že igrate pri nas: 202
  6. **Zakaj mislite da ste primerni za osebje? (Vsaj 7 povedi): Mislim da sem primeren za osebje na temu serverju, ker zelo rad igram ta server in ker rad pomagam drugim igralcem (še posebej novim igralcem), da bodo spoznali bistvena pravila (in jih seveda upoštevali). In ker poznam pravila tega serverja in znam dajati primerna opozorila.
  7. **Kako se soočate s stresom ter pritiskom, ki je del te pozicije? (Vsaj 7 povedi): Znam se zelo dobro soočati s stresom. Če se bo pojavil, mi to ne bo problem.
  8. **Ste že bili staff na drugih strežnikih?: Nisem bil še osebje na nobenem strežniku. A zato mislim da bo ta strežnik prvi in pravi zame da pokažem in spoznam kako sposoben sem…
  9. **Ob katerih urah ste navadno aktivni?: Vsak dan po šoli okoli 16:00 do 21:00 (odvisno od učenja ali kaj drugega), med vikendom sem pa malo dlje kot med tednom :slight_smile:
  10. **Si že bil kaznovan na našem strežniku?: Nisem bil kaznovan še na nobenem strežniku in tudi nisem še dobil nobenega opozorila…
  11. **Ostale informacije, ki se vam zdijo pomembne.: Moti me tudi ko na strežniku ni nobenega osebja, igralci ne spoštujejo pravil in zato bi rad pomagal strežniku da se to ne bi dogajalo…