Pjq - Druga prijava za osebje

ZAVRNJENO
  1. Minecraft ime (Glavni račun na katerem igrate):

pjq

1. Ostala imena (Vsa ki ste jih ali jih se uporabljate):

/

1. Discord (Ime in tag):

pjq#9068

1. Starost (Vsaj 15+):

17

1. Koliko ur že igrate pri nas:

20 ur

1. Zakaj mislite da ste primerni za osebje? (Vsaj 7 povedi)

-Mislim, da sem primeren za osebje, ker sem preživel kar nekaj časa na tem strežniku.
Pomagam ljudem, ko jih kaj zanima oz. kaj vprašajo. Zelo se zavedam pravil in vloge
osebja. Počutim se, kot da bi bil zelo sposoben opravljati to delo kot osebje, ker imam kar
nekaj izkušenj z moderiranjem serverjev in želim pomagati strežniku z svojim znanjem. Vedno spoštujem mnenja vseh in obravnavam vsakogar tako, kot bi želel, da bi oni mene. Biti osebje ni vse v tem kako bi kaznovali ljudi, ampak je tudi v tem da pomagaš igralcem na prijazen in pošten način.

1. Kako se soočate s stresom ter pritiskom, ki je del te pozicije? (Vsaj 7 povedi)

-Z stresom se soočam kar precej normalno, ker kot sem se že pri prejšnjem vprašanju
povedal imam kar nekaj izkušenj z takšnim pritiskom in stresom. Zavedam se da je to
kardokaj stresen zalogaj. Vidim veliko potenciala v strežniku in želim uporabiti svoj potencial, da pomagam strežniku na kakršenkoli možen način.

1. Ste že bili staff na drugih strežnikih?

-Da največkrat sem bil kot Helper oz. Moderator. Imel pa sem tudi kar nekaj svojih
strežnikov ki so bili kar uspešni. Ampak so se zaradi pomankanja denarja za vzdrževanje
nažalost po nekaj mesecih zaprli. Nazadnje sem bil tudi del serverja RoyalEmpire ki se je zaradi denarnih problemov tudi zaprl.

1. Ob katerih urah ste navadno aktivni?

Aktiven sem skoraj vsak dan od tretje ure do desete ure zvečer.
(Odvisno od obveznosti ki jih imam)

1. Si že bil kaznovan na našem strežniku?

Nazadnje sem prejel ip-ban zaradi suma bot attacka. A sem nato sem po kakšni uri prejel
unban in opravičilo.

1. Ostale informacije, ki se vam zdijo pomembne.

/ -

1 Like

Lep pozdrav, žal si na strežniku aktiven premalo zato te žal nemoremo sprejeti.