Prijava za osebje by pero22

--------Izbriši zgornje vrstice--------

1. Minecraft ime (Glavni račun na katerem igrate): pero22

2. Ostala imena (Vsa ki ste jih ali jih se uporabljate): /

3. Discord (Ime in tag): perica#7426

4. Starost (Vsaj 15+): 20

5. Koliko ur že igrate pri nas: 538

6. Zakaj mislite da ste primerni za osebje? (Vsaj 7 povedi) Ker sem zelo veliko aktiven na vašem serverju, ker imam rad da se upoštevajo pravila, rad pomagam drugim, da jih ne mine igrat, sem zelo komukativen, objektiven, natančen in strog če je to potrebno.

7. Kako se soočate s stresom ter pritiskom, ki je del te pozicije? (Vsaj 7 povedi) Dobro saj imam zelo dobre živce do sebe, če pa bi kdo kršil pravila do drugih igralcev pa bi ukrepal kot je to potrebno. Stres pa pri meni ni potreben saj se vse da rešiti brez njega. Ne bi bil pod pritiskom saj, bi vedel kaj je prov in stal za tem.

8. Ste že bili staff na drugih strežnikih? Ja, imel sem tudi svoj server nekaj časa.

9. Ob katerih urah ste navadno aktivni? aktiven sem čez cel dan saj na vsake toliko čase pridm na server pogledat in igrat

10. Si že bil kaznovan na našem strežniku? ne

11. Ostale informacije, ki se vam zdijo pomembne. mislm da sem dobr kanditat saj sem veliko aktiven in sem dostopen na discordu ce me bodo rabili da pridm takoj gor. Aktiven pa sem tudi v takih urah, kadar je redko kakšen od staffa gor tako da bi lahko tudi takrt pomagal k boljši igri.

lp pero :blush: