Prijava za osebje - Frcsty

SPREJETO
  1. Minecraft ime (Glavni račun na katerem igrate): Frcsty
  2. Ostala imena (Vsa ki ste jih ali jih se uporabljate): Frosty_Prime; Mark437; DarknessKnight39
  3. Discord (Ime in tag): Frosty#0013
  4. Starost (Vsaj 15+): 17
  5. Koliko ur že igrate pri nas: 83 ur.
  6. Zakaj mislite da ste primerni za osebje? (Vsaj 7 povedi): Mislim, da sem primeren za osebje, ker sem na strežniku preživel kar nekaj časa.Zelo se zavedam pravil in vloge
    osebja. Počutim se, kot da bi bil zelo sposoben opravljati to delo kot osebje, ker imam kar veliko izkušenj z tem.
  7. Kako se soočate s stresom ter pritiskom, ki je del te pozicije? (Vsaj 7 povedi): S stresom ter pritiskom se soočam dobro, saj sem bil del osebja že na kar nekaj strežnikih, in sem takšnega stresa že navajen.
  8. Ste že bili staff na drugih strežnikih?: Da, bil sem staff na kar veliko strežnikih. (MysticHero, Skycade, in še na nekaj manjših strežnikih).
  9. Ob katerih urah ste navadno aktivni?: Ponavadi sem aktiven po 4ti uri popoldne, saj imam dopoldne pouk. Če nimam drugega dela, na strežniku preživim tudi do 5 ur na dan.
  10. Si že bil kaznovan na našem strežniku?: Na strežniku sem bil v preteklosti po pomoti kaznovan.
  11. Ostale informacije, ki se vam zdijo pomembne.: Kadar nisem na strežniku ponavadi konfiguriram različne plugine, ter delam projekte za druge strežnike. Zdi se mi da bi bil zaradi mojega značaja in znanja odličen kandidat za osebje na tem strežniku.

Prijava sprejeta. Več informacij boš prejel na discordu v kratkem :slight_smile:

closed #3