Prijava za osebje: PBN_Eagle

ZAVRNJENO

Živjo. Rad bi se prijavil za osebje na tem strežniku. Ime mi je PBN_Eagle in moje prejšnje ime je bilo poketi, ki mi je ga dal Mojang. Na Discordu mi je ime PBN:Eagle #8520 . Star sem 15. Pri vas igram le 1 uro, zaradi nekaj težav s prijavo. To število se bo 100% sedaj povečalo, ko nimam več težav s prijavo. Želim biti osebje, ker rad pomagam ljudem pri težavah. Zelo rad igram Minecraft, zato imam veliko časa za igranje tega strežnika. Drugo osebje bi imelo tudi več časa za pomaganjem osebam, če je več osebij. Sem prijazen. Vedno sem vesten pri opravljanju nalog. Sem potrpežljiv. Dobro znam razlagati stvari. S stresom se dobro soočam, ker ostanem miren in poskusim rešiti problem. Bil sem osebje na prijateljevih strežnikih in rekel je, da se mbil dober, a ga je žal zaprl, ker je imel preveč del s šolo. Po navadi sem aktiven ob sredah in petkih od 14.00 do 17.00 in ob sobotah in nedeljah od 14.00 do 18.00. Na vašem strežniku še nisem bil kaznovan in načrtujem tudi, da nikoli ne bom. Mislim, da so to vse pomembne informacije. Hvaležen bom, če me boste sprejeli.

Prosim uredi prijavo in naslednjič v njo vključi tudi vprašanja, ne samo odgovorov. Prav tako si trenutno še premalo aktiven na strežniku.
Prijava zavrnjena, ponovno se lahko prijaviš čez 1 mesec.

Kakšna uprašanja s tem mislite? Kot vprašanja na katera se nanašajo moji odgovori ali splošna uprašanja?

V prijavo vključi vprašanja in odgovore.