Razni predlogi oz. ideje :)

DODANO

Hej, imam nekaj predlogov za server :smiley: :slight_smile:

• plugin za gambling naprimer: coinflip, jackpot, rock paper scissors…
  • lahko bi organiziral tudi razne evente ter take pridobili še več igralcev
  • scoreboard ob strani screena (sicer ni potrebno je pa uporabno)
  • več warpov (npr. pvp arena…)
  • med drugim nisem še opazil web shopa za ranke, keye, in-game money… (mogoče je že idk)
  • lahko bi bli tudi custom enchanti, sicer ni potrebno je pa zanimivo…
  • med drugim sem opazu tud par toxic igralcev, ki rabijo opozorilo…
  • dodali bi lahko tudi Auction (/ah) plugin, ki je zelo uporaben za prodajanje itemov med igralci
    Torej ja… napisau sem samo nekaj idej, ki jih ni treba upoštevati. Drugače pa je server zlo dobro narjen :smiley:
    lp

Lep pozdrav, greva kar lepo po vrsti:

1. Nekaj podobnega je v načrtu že, več info bo pa navoljo kmalu :wink:
  2. Eventi se planirajo, da bi se delali vsak vikend oz. vsak drugi vikend če osebje slučajno nebi imelo časa, se pa tudi iz tega razloga trenutno išče še dodatno osebje, zdaj ko smo posodobili skypvp, bodo verjetno pogosteje :grinning:
  3. Scoreboard je definitivno zadeva, ki nebi bila napačna, malo moram razmisliti ampak mi je ideja všeč, bom poskusil dodati, ko zaključim z trenutnimi projekti.
  4. Mogoče v bližnji prihodnosti tudi to pride!
  5. Že imamo, /buy (a ingame money ni sicer)
  6. Custom enchanti so že :smiley: /enchanter na survival :wink:
  7. Spet, se zavedamo samo je težko vse spremljati, iščemo dodatno osebje zaradi tega.
  8. /AH je bil pred kratkim odstranjen, smo pa dodalo /pshop, ki je praktično ista zadeva samo z nekaj dodatnimi funkcijami.

Upam, da sem v redu pojasnil,hvala za vse predloge bom malo razmislil, ampak kar sem napisal bo dodano v bližnji prihodnosti.